آنچه باید در مورد آجر تیراژه بدانید


کارخانجات آجر تیراژه (تولیدکننده انواع آجر، آجر نما و آجر نسوز) در سال 1368 در استان اصفهان و با نام "آجر نمای خدادادی" آغاز به کار کرد. از ابتدای راه اندازی کارخانه، همواره طرح توسعه کمی و کیفی مدنظر بوده و در دستور کار این گروه قرارداشته است.در همین راستا در سال 1374 کارخانه آجر سهند تبریز با سابقه تولید از سال 1355 خریداری و به مجموعه اضافه گردید و در سال 1393 کارخانه آجر نمای خدادادی و کارخانه آجر سفال سهند تبریز در یکدیگر ادغام و تحت عنوان "گروه کارخانجات آجر تیراژه" به فعالیت خود ادامه می دهند.
در حال حاضر گروه کارخانجات تیراژه بر اساس استانداردهای ملی ایران (isiri007) و سایر استانداردهای بین المللی نظیر:
ISO2008:9001 / ISO 2004:14001 / OHSAS 2007:18001 و با برخورداری از آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز، قادر به تولید انواع محصولات آجری شامل: آجر نسوز، رستیک، قزاقی(خشتی،دست ساز) و همچنین سایر محصولات سفالی نظیر سفال 10 و 15 و لفتون می باشد.
مشارکت در پروژه های بزرگ سازمان های خصوصی و دولتی، انبوه سازان و حضور فعال در بازارهای داخلی خارجی گویای کیفیت بالای محصولات این گروه هستند.
گروه کارخانجات آجر تیراژه دارای پرسنل متخصص، مجرب و آگاه بوده که به یاری حمد مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول و ارائه محصولات جدید پیش می برند.
رمز موفقست گروه "قدرت تطبیق در پاسخگویی به نیازهای مشتری، استانداردهای ملی و بین المللی" است.در این گروه، مشتریان دارای ارزشی بالا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی، تحقیق وتوسعه خلاق، تجربه ملی و بین المللی و تحویل قابل اطمینان کالا برخوردارند. این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات رسانی که در تمام فرایندهای درونی و بیرونی شرکت جاری است پشتیبانی می گردد.
گروه کارخانجات آجر تیراژه تمام سعی و تلاش خود را به کار میگیرد تا کیفیتی درخور معماری ایرانی، اسلامی داشته باشد.

چارت سازمانی تیراژه

 
رئیس هیئت مدیره

مهندس: ..........................
مدیرعامل

مهندس: ..........................
مدیر تولید

مهندس: ..........................
مدیر فروش

مهندس: ..........................
گروه بین المللی کارخانجات آجر تیراژه (خدادادی) با دارا بودن حدود نیم قرن تجربه در تولید انواع آجرهای نسوز ، نما ، سفال ، کف و ... افتخار این را دارد که با کسب چهار ثبت اختراع در صنعت آجر و دریافت استانداردها و گواهینامه های معتبر و تولید با کیفیت ترین آجر و سابقه طولانی درصادرات به اکثر کشورهای منطقه و آسیای میانه، با کادری بسیار فنی و متخصص و دستگاههای بسیار پیشرفته در خدمت مردم عزیز ، فهیم و دقیق کشور عزیزمان باشد. گروه بین المللی کارخانجات آجر تیراژه (خدادادی) ، با حضور خود در اکثر نمایشگاههای ساختمان و با رزومه ای بسیار قوی در مجموعه های ساختمانی بزرگ و کوچک و پروژه های ملی و منطقه ای لمس واقعی و نگرش حقیقی کیفیت آجر و زیبایی منحصر به فرد محصولات خود را به دید همگان گذاشته است.
USAIraqIran